Запрошуємо!!

В категорииUncategorized
Автор admin

images

   ХІV МІЖНАРОДНА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

ПРОСТІР АРТ-ТЕРАПІЇ : можливості інтеграції
23-25 лютого 2017 року

І знов ми чекаємо друзів з США та Польші!
І знов, як й завжди, будемо раді бачити всіх вас!
В цьому році приймаємо тільки передплату за конференцію. Сплатити участь в конференції можливо лише на розрахунковий рахунок до 20 лютого!!! На конференції оплата прийматися не буде.
Заявки на конференцію надсилайте art.therapy1@gmail.com
У програмі конференції :
обговорення фундаментальних та спеціалізованих питань щодо використання арт-терапії, танцювально-рухової терапії, казкотерапії, музикотерапії та інших споріднених напрямів допомоги особистості в сучасних системах психокорекційних, психотерапевтичних, психопрофілактичних, реабілітаційних та інших заходів, а також майстер-класи спеціалістів з арт-терапії. Планується участь наших колег з США в скайп-форматі.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
+38(093)7884738; +38(067)2748968.
Учасники конференції отримують сертифікати участі
Організаційний внесок за участь у конференції становить 300 грн. (для студентів та членів ВГО „Арт-терапевтична асоціація” за умови сплати членського внеску – 200 гривен.). Для психологів-волонтерів, що допомагають іншим, – спеціальні умови. Організаційні внески підуть на видання матеріалів конференції, презентаційні матеріали для кожного учасника та інші організаційні витрати). До участі в майстер-класах та лабораторіях запрошуються лише учасники, що пройшли реєстрацію та внесли організаційний внесок.
Заявки на конференцію надсилайте art.therapy1@gmail.comОставить комментарий