Запрошуємо до участі!

В категорииUncategorized
Автор admin

Всеукраїнська громадська організація «Арт-терапевтична асоціація»
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України
Медико-психологічний факультет
Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація лікарів-психологів»
ГО «Центр психології руху та творчого самовираження»
Київський міський Будинок Вчителя
Запрошують прийняти участь у
ХІІ МІЖНАРОДНІЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІЙ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
ПРОСТІР АРТ-ТЕРАПІЇ :
мистецтво життя
26-27 лютого 2015 року
Як й завжди ми будемо раді зустрітися з Вами наприкінці зими! До участі запрошуються психологи, соціальні працівники, психотерапевти, психіатри, педагоги, вихователі, спеціалісти, що цікавляться арт-терапією, та професійні арт-терапевти. Передбачаються такі форми участі у конференції: доповіді, майстер-класи та лабораторії.
Метою проведення конференції є створення інформаційного поля для конструктивного спілкування фахівців з арт-терапії та сприяння підвищенню рівня теоретичних знань, удосконаленню практичних вмінь та навичок фахівців в сфері арт-терапії.
У програмі конференції
обговорення фундаментальних та спеціалізованих питань щодо використання арт-терапії, танцювально-рухової терапії, казкотерапії, музикотерапії, пісочної терапії та інших споріднених напрямів допомоги особистості в сучасних системах психокорекційних, психотерапевтичних, психопрофілактичних, реабілітаційних та інших заходів, а також майстер-класи спеціалістів з арт-терапії.
Надіслати тези доповіді в паперовому або електронному виді Ви можете до 20 січня 2015 року на адресу: 04070, Київ, вул. Андріївська, 15, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ВГО “Арт-терапевтична асоціація” або e-mail: art.therapy1@gmail.com. Обсяг тез до 4 сторінок. Концепція майстер-класу оформлюється у вигляді тез. Оргкомітет залишає за собою право обирати майстер-класи для програми конференції (критеріями є відповідність темі конференції, професійність тренера, що визначатиметься за змістом тез).
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
+38(093)7884738; +38(067)2748968.
Учасники конференції отримують сертифікати участі
Організаційний внесок за участь у конференції становить 300 грн. (для студентів та членів ВГО „Арт-терапевтична асоціація” за умови сплати членського внеску – 200 гривен.). За умови попередньої оплати до 10 січня – знижка 30%, до 20 січня – 20%. Ви можете сплати-ти організаційний внесок на картку Приватбанку. Організаційні внески підуть на видання матеріалів конференції, презентаційні матеріали для кожного учасника та інші організа-ційні витрати). До участі в майстер-класах та лабораторіях запрошуються лише учасники, що пройшли реєстрацію та внесли організаційний внесок. Витрати на відрядження за ра-хунок сторони, що відряджає.
Звертаємо Вашу увагу на те, що можливостей поселення та придбання зворотних квитків оргкомітет не має.
Поточну інформацію Ви можете отримати на сайті: http://www.art-therapy.org.ua
Попередня реєстрація: art.konf.2015@gmail.com

Метки: , , , , , , , ,Оставить комментарий